Tıkla Gelsin’nden Yangın Çalışmalarına Katılan Kuryelere Lastik Desteği!

162

Geçtiğimiz günlerde Çanakkale’de meydana gelen ve günlerce devam eden yangınlarda moto kuryeler aktif bir rol üstlenmişlerdi. Seferber olan kuryeler, orman ve itfaiye ekiplerine destek sağlarken aynı zamanda köylere malzeme taşıma görevini üstlenmişlerdi.

Yangın söndürme ve destek çalışmasına katılan bir kurye çalıştıkları Tıkla Gelsin şirketinin yaklaşımını şu şekilde anlatıyor;

“Her zaman olumsuz şeyleri yazmamak gerekir. Bugün Tıkla Gelsin’den aradılar, desteklerimiz ve yardımlarımız için teşekkür ettiler. Ayrıca herhangi bir isteğimizin olup olmadığını sordular. Lastiklerimiz yangın nedeniyle zarar görmüş, faturaya ekleyerek lastik temin edebilir misiniz, sonraki faturamızda ödeyelim dedim. Sadece 1 saat geçmeden lastik ebatlarımızı talep ettiler ve ücretsiz lastik gönderiminde bulunacaklarını ilettiler. Böyle bir destek beklemiyordum, tüm yöneticilere teşekkür ederim.”

Cuma günü ise aynı takipçimiz “Ücretsiz lastiklerimiz geldi ve yangını söndürmeye gönüllü olan veya olmayan tüm personele hediye edildi. Çanakkale şubesi 30 kuryeyiz. ” diyerek bu örnek davranışı bizimle paylaştı.